بستن این پنجره

دانلود اهنگ جدید

به اضافه فوتبال + فوتبال سایت شبکه سه 3

چهارشنبه 19 آذر 1393 ساعت 15:49

سه شنبه ها - ساعت 22:20
کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما
تهیه کننده : حسین ذکایی
موضوع اصلی این برنامه پرداختن به مهم ترین اتفاقات لیگ های خارجی فوتبال از جمله لیگ قهرمانان اروپا و لیگ باشگاهی کشورهای اسپانیا، انگلیس، ایتالیا، آلمان، فرانسه و بازی های مقدماتی یورو 2016 و مسابقات تیم‌های ملی در سراسر دنیاست. این برنامه همچنین دربرگیرنده نکاتی آموزشی در حوزه فوتبال است. حواشی این رشته ورزشی را بررسی می کند و موضوعاتی همچون مدیریت در فوتبال، مربیگری و باشگاه‌داری با تحلیل هایی جامعه شناسانه و روانشناسانه از دیگر موضوعاتی است که به آن می‌پردازد.

دانلود کل قسمت های پخش شده...کلیک رو لینک ادرس زیر

سه‌شنبه شب هفته جاری، نخستین قسمت از یک برنامه جدید تلویزیونی از شبکه سوم سیما پخش شد
 برنامه‌ای ورزشی که به اضافه فوتبال نام دارد و قرار است از این به بعد هر هفته به مدت نزدیک به یک ساعت روی آنتن برود. تهیه‌کنندگی این برنامه را حسین ذکایی بر عهده دارد؛ رئیس شورای هماهنگی ورزش صداوسیما که البته یکی از گویندگان اخبار ورزشی شبکه سوم تلویزیون هم هست. همچنین اجرای «به اضافه فوتبال» بر عهده محمدرضا احمدی خواهد بود که در طول تعطیلات نوروزی امسال، مجری مسابقه «آقای گزارشگر» بود. با توجه به علایق مردم ایران، اینکه یک برنامه جدید ورزشی در تلویزیون کشورمان ساخته شود قطعا نمی‌تواند اتفاق بدی باشد. مشکل اما از جایی شروع می‌شود که به نظر می‌رسد محتوای این برنامه شباهت زیادی به یکی از دیگر تولیدات سیما دارد؛ برنامه «فوتبال 120» که تهیه‌کننده‌اش عادل فردوسی‌پور است و در دو سال گذشته توانسته مخاطبان قابل توجهی برای خودش دست و پا کند.

صفحه اصلی فیلم و سریال ورزش گروه اجتماعی گروه معارف دانش و اقتصاد ویژه ها برنامه به اضافه فوتبال 11-09-93 معرفی فرگوسن عدنان یانوزای Click to download in MP4 format (47.44MB) Click to download in MP4 format (14.68MB) شادی پس از گل خلاصه دیدارهای لیگ اسپانیا Click to download in MP4 format (28.01MB) Click to download in MP4 format (12.4MB) خلاصه دیدارهای لیگ ایتالیا خلاصه دیدارهای لیگ انگلیس Click to download in MP4 format (16.81MB) Click to download in MP4 format (20.27MB) خلاصه دیدارهای لیگ آلمان خلاصه دیدارهای لیگ فرانسه Click to download in MP4 format (25.49MB) Click to download in MP4 format (13.54MB) Islamic Republic of Iran Broadcasting Website 2014
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.